logo

MİLLİ GURURUMUZ
TÜRK HAVA
YOLLARI İLE

Kaydır

MİLLİ GURURUMUZ TÜRK HAVA YOLLARI İLE SERÜVENİMİZ BAŞLADI!

Biz filmciler her yeni güne yeni bir hayal ve anlatmak istediğimiz hikayelerle uyanırız. Kimi zaman üzüldüğümüzde, sevindiğimizde, çok sevdiğimiz bir yemeği pişirirken, yağmur altında yürürken veya ailemiz ile güzel vakit geçirirken hayaller kurarız. Bazı hayallerimizi de uzun yolculuklar gerçekleştirirken kurarız. Kimimiz Japonya’ya uçarken, kimimiz Kars’a yaptığımız uzun tren yolculuğunda, gökyüzünün üstünde, dağların arasında bir sürü hayaller kurarak tatlı bir uykuya dalarız. Uyandığımızda anlatacak birçok hikayemiz birikmiştir. Bu hikayelerimizi anlatma istediği ile bir çoğumuz senarist veya yönetmen olarak film sektörüne girmiş, kimimiz şarkı sözleri müzik ve bestelerle hikayelerimizi anlatmış, ya da hayallerini kendine saklamıştır. YFY Films olarak, var oldukça anlatacağımız birçok hikaye, aklımıza gelecek sonsuz hayallerle yol alacağımıza inanıyoruz.

Bugüne kadar hikayelerimizi ve hayallerimizi paylaştığımız birçok proje gerçekleştirdik. Bu projeleri gerçekleştirirken, birçok insana iş gücü temin ettik, emek ve tecrübemizi birlikte paylaştık. Birçok kurum ve kuruluşla birlikte hayaller kurduk ve hepsini gerçekleştirdik. Türkiye’nin ve Dünya’nın birçok yerine uçup çekimler yaptık. İş seyahatlerimiz esnasında fırsat buldukça motivasyon etkinlikleri yaptık. Hayallerimizi gerçekleştirirken aslında yanımızda hep bir gizli kahramanımız vardı. 126 ülke 300’den fazla destinasyona uçan Türk Hava Yolları… Bu süreçte ülkemizin globalde en büyük temsilcisi, aynı zamanda kalite, tecrübe ve güvenilirlik açısından standartların üzerinde olan Türk Hava Yolları ile iki adet film projesi tamamlamış olup, bunun haklı gururunu ve memnuniyetini yaşamaktayız.

 İş birliği yaptığımız ilk THY projesinde yeni açılan İstanbul Havalimanı için Türk Hava Yolları’na ait bütün uçak modellerinin kalkış ve inişlerinin yer aldığı çekimler gerçekleştirdik. Özverili bir araştırma ve çalışma planı sonrasında, 2 gün içerisinde tüm çekimlerimizi tamamladık ve görevimizi yerine getirdik.

Güzel bir başlangıcın ardından bu sefer yolumuz Türk Hava Yolları için İngiltere’nin başkenti Londra’ya düştü. Görevimiz, sponsorluğunu Türk Hava Yolları’nın üstlendiği 2019 Ski & Snowboard Festival’i etkinliğinin çekimlerini gerçekleştirmekti. Bu projenin en önemli konularından bir tanesi ise, Dünya’ya Türkiye’nin de bir kış sporları destinasyonu olduğunun altını çizmekti.

THY uçaklarıyla gelen katılımcıların,  güvenli uçuş, misafirperverlik ve kaliteli hizmetiyle Türk Hava Yolları ayrıcalığını yaşamaları, bize de bu gururu filmle anlatmak görevi düştü.

Teşekkürler THY!


  • Etiketler: , ,


  • 03/3/20 10:31 PM