logo

TANITIM FİLM
ÇEKİMİ

Kaydır

TANITIM FİLM ÇEKİMİ

Dijital iletişim çağında marka ve ürünlerinizi hedeflediğiniz kitlelere ulaştırmanın yolu doğru bir görsel iletişim stratejisinden geçmektedir. Tanıtım filmleri, ihtiyaç duyduğunuz etkileşimi sağlayan, işinizi en iyi anlatan, prestijinizi artıran ve potansiyel müşterileriniz üzerinde maksimum etkiyi oluşturan en efektif araçtır. Kısa sürede daha çok bilgiyi etkili biçimde sunması, görsel ve işitsel içerikleriyle akılda kalıcı olması nedeniyle marka imajının sunumunda diğer tanıtım araçlarına göre daha güçlü etkiye sahiptir. Günümüz dünyasında müşteriler bir ürün veya hizmeti almak istediklerinde internet veya basılı reklam materyallerinden firmalara ulaşabilmektedir. Zamanın firmalar kadar müşteriler için de önemli olduğu gözardı edilmezse, yazılı metinlerin tamamını okutarak ürün veya hizmetinizi anlatmanız neredeyse imkansızdır. İnsanlara kendinizi, ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi çok akıcı ve anlaşılır, gerektiğinde animasyonlarla detaylandırılmış olarak bir film aracılığıyla tanıtmak doğru bir tercihtir.

Profesyonel ekip çalışması neticesinde oluşturulacak kaliteli tanıtım filmi marka değerinize katkı sağlayacaktır. Tamamen hedef kitlenize yönelik projelendirilmiş, estetik ve nitelikli tanıtım filmleri tasarlayan Yemen Film ve Yapım, klasik yöntemler yerine yenilikçi bir yaklaşımla çalışmayı öngörmektedir. YFY, öncelikli olarak iletişim stratejileriniz doğrultusunda kurum / marka / şirketinizi tanımayı, ihtiyaçlarınızı anlamayı, belirlenen ihtiyaçlara göre proje geliştirmeyi amaçlamaktadır. Sizden dinlediğimiz hikayeniz başarıları ödüller ile tescillenmiş tecrübeli senaristlerimiz tarafından hitap etmek istediğiniz kitleye yönelik biçimde senaryoya dönüştürülür. Bütçe ve senaryo göz önünde bulundurularak kullanılacak ekip ve ekipman belirlenir. Tanıtımı yapılacak firma, ürün ve hizmetlerin içeriği doğrultusunda en başarılı yöntemleri bir araya getirebilen bir prodüksiyon hazırlamak zor bir ekip işidir ve profesyonellik gerektirir. Bu noktada YFY, firmanızın görünen yüzü olacak tanıtım filminizin oluşturulmasında ilk andan son ana kadar özen ve titizlikle çalışır. Amacımız markanızın / firmanızın başrolde olduğu firmanıza / markanıza rekabette avantaj sağlayacak ve kurumunuzun standartlarını yansıtacak bir tanıtım filmi veya kurumsal tanıtım filmi hazırlamaktır.

Vakit kaybetmeden işinizi anlatmayı ve daha çok kitlelere ulaşmayı hedefliyorsanız bizimle iletişime geçebilir, YFY’nin başarı ve çözüm odaklı kreatif çalışmaları ile tanıtım filminizi oluşturabilirsiniz.

 

*Fotoğraflar Siemens Mobility için “Moments Of Happiness” filmin kamera arkasından.


  • 03/5/20 1:55 AM