logo

YENİ YÜZÜ
İLE YFY
FILMS!

Kaydır

YENİ YÜZÜ İLE YFY FILMS!

10 yıllık iş tecrübesi sonrası, Yemen Film ve Yapım markamıza yeni bir soluk getirdik. Kurumsal kimliğimize farklı bir imaj katarak yola YFY Films olarak devam ediyoruz!

Süreç aslında uyanış ile başladı. Değişimin, yenilenmenin zamanı geldiğini hepimiz hissediyorduk. Heraclitus’un dediği gibi; “Değişmeyen tek şey, değişimin kendisidir” diyerek yenilenme kararımızı aldık. Bu kararı aldığımızda aslında zor ama heyecanlı bir yolculuğa çıktığımızı hissediyorduk. 

Yenilenirken sadece dış görünümümüzü değil, her açıdan yenilenmek ve gelişmek istedik. Tedarikçi ağımızı geliştirdik, yeni iş ortakları edindik, rengimizi, internet sitemizi hatta logomuzu yeniledik. Ekipçe uzun uzun toplantılar yaptık ve her adımın ortak fikrimiz olduğuna ve bize dair olduğuna emin olduk. 

Bu yenilenmeleri yaparken tabi ki kendimizi, yapımızı tamamen bir kenara koymadık ve 10 yıla aşkın deneyimimizi, birikimlerimizi ve genç enerjimizi harmanladık. Bu yolda kendimize yeni bir çalışma amacı edindik. En pahalı veya popüler olan servisi sunmaktansa, müşterinin ve işin ihtiyacı olanı en doğru hizmeti sunmayı amaçladık.

Bizim için önemli olan, markamızın ve bizlerin fark yaratabileceği, üzerinden yıllar geçse bile gülümseyerek ve gururla anımsayabileceği işler ortaya koymak. Çünkü bize göre, var olma hedefimiz bu.

Attığımız bu yeni adımda yeni dostluklar kurmanın heyecanı ile, var olan dostluklarımızı pekiştirmek ve kusursuz hizmetin sunulmasının bizim için önemi büyük.

Önümüzdeki nice 10 senelerde beraber çalışmak dileğiyle!! 

  • Etiketler: , , ,


  • 03/27/20 1:42 PM