logo

YFY Films Hakkında

Kaydır

YFY Films Hakkında

Kreatif Film Prodüksiyon Şirketi

YFY Films 2010 yılında Yemen Film ve Yapım, Uluç Yemen Aslan tarafından tarafından İstanbul’da kurulmuştur.

10 yıllık iş tecrübesi sonrası, yeni ortaklarımızla Yemen Film ve Yapım markamıza yeni bir soluk getirdik. Kurumsal kimliğimize farklı bir imaj katarak yola YFY Films olarak devam ediyoruz!

Ödüllü bir film prodüksiyon şirketi olan YFY Films; reklam, etkinlik – tanıtım, tv programları ve belgesel filmlerinde ulusal ve uluslararası projeler gerçekleştirmiştir.

YFY Films; geride bıraktığı 10 yıldan fazla sürede sahip olduğu yurtiçi ve yurtdışı prodüksiyon tecrübesi, dinamik çalışanları ve kendini her zaman yenileyen vizyonuyla geleceğe odaklıdır. YFY Films; bütçe ve koşulları ayırt etmeksizin bütün işlerine profesyonellikle eğilir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma prensibi, her projeyi kendi içinde değerlendirmeye ve müşterinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaya iter. Müşterileriyle kurduğu sıkı bağlar bu prensibin sonucudur.

Attığımız bu adımda yeni dostluklar kurmanın heyecanı ile, var olan dostluklarımızı pekiştirmek ve kusursuz hizmetin sunulmasının bizim için önemi büyük. Üzerinden yıllar geçse bile, gülümseyerek ve gururla anımsayabileceğimiz işler ortaya koymak, var olma hedefimizin en büyüdür.

Önümüzdeki nice 10 senelerde beraber çalışmak dileğiyle!

SOSYAL SORUMLULUK

Veren El Alan Elden Üstündür

YFY Films olarak paylaşmayı, insanları mutlu etmeyi ve çevreye duyarlı olmayı severiz. Bu nedenle insanlara sadece yardım etmiyoruz aynı zaman bizimle çalışan her müşterinin adına TEMA Vakfı üzerinden fidanlar dikiyoruz. Hayat paylaşıldıkça güzel..

Ayrıca “işi güç olarak iyilik için kullanma” felsefesini yürütüyoruz. Bu nedenle işimize her zaman iyilik katmaya çalışıyoruz ve dünyaya yararlı bir yapım şirketi olmaya çalışıyoruz.

Işık Karanlıkta Parıldıyor