logo

YFY FILMS
HİZMETLERİMİZ ŞİMDİ
ONLINE!

Kaydır

YFY FILMS HİZMETLERİMİZ ŞİMDİ ONLINE!

YFY Films olarak Covid-19 salgınından etkilenmemek için, 16 Mart 2020 itibari ile, tedbir amaçlı çalışmalarımızı evlerimizden yürütme kararı aldık. Siz değerli müşterimizin işlerinin aksamaması ve yeni oluşan taleplerinizi yerine getirebilmek için çalışmalarımızı güçlü bir şekilde yürütmeye devam ediyoruz. Tüm çalışmalarımızı kimsenin sağlığını tehdit etmeyecek bir şekilde tasarladık ve bu sistemde ilerliyoruz.

04 Nisan 2020’de Londra’da bir müşterimiz için ilk güvenli ve temassız çekimimizi gerçekleştirdik. 3 ülke online yürüttüğümüz projede, Hindistan, Türkiye ve İngiltere’den 3 şirket bir arada çalıştık. Saha ekibimiz olabildiğince minimal tutuldu ve iş sırasında sosyal mesafeye dikkat edildi. Böylece şirket çalışanlarımız, reklam ajansımız ve ana müşterimiz insan teması olmadan istedikleri görüntülere ulaşmış oldular.

Aşağıda sizler için nasıl çalıştığımızı maddeler halinde paylaştık:

 

1. YFY Films’in YFY Online alt markasını oluşturduk ve “temasız prodüksiyonlarımızla” hizmete başladık.

2. Taleplerinizi telefon veya istediğiniz uygulama üzerinden toplantı yaparak dinliyoruz.

3. Talepleriniz alındıktan sonra, ekibimiz ile online toplantılar gerçekleştiriyor, ihtiyaçlarınıza göre kreatif fikirler üzerinde tartışıyor ve projenizi bütçelendirip teklifimizi sizle paylaşıyoruz.

4. Projeye onay verdiğiniz takdirde, bünyemizdeki yönetmenlerle beraber çekim planları üzerinden online çalışıyoruz.

5. Ön çekim hazırlığımızı tamamladıktan sonra, müşterilerimizle PPM’lerimizi ( çekim öncesi toplantıları ) online üzerinden gerçekleştiriyoruz.

6. Müşterimizden çekim onayı aldığımız anda, sahaya çıkacak ekibi güvenli ve temasız çekime hazırlıyoruz.

7. Tüm çekimler devlet izinli olup, resmi çekim izinlerimiz doğrutusunda çekimlerimizi gerçekleştireceğiz. Ekibimizi olabildiğince minimal ve etkili tutmaya çalışıyoruz. Sahaya çıkan ekibe, çekim sonrası 14 gün evlerinde karantina şartı koyuyoruz. bu şekilde çalışmayı karar verdik.

8. Covid-19 salgını bitene kadar saha çalışması içeren çekimlerimizde ilgili prosedürleri izlemekteyiz.

9. “Post Prodüksiyon” veya “Masaüstü” film hizmetlerimizi online bir şekilde sürdürüyoruz. Evlerimizden post prodüksiyon aşamalarını takip ediyor ve gerekli noktalarda yönlendirmeler yapıyoruz.

10. Yayına hazır filmlerinizi ve belgelerinizi online veya kapınıza hard drive olarak teslim ediyoruz.

 

Özetle YFY Online olarak, film projeleriniz için planlama, kreatif çözümler, çekim, post-prodüksiyon vb. servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Prodüksiyon hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz!
Sadece Türkiye‘de değil, tüm dünyada prodüksiyon hizmeti veriyoruz.
Türkiye, ABD, İngiltere ve Hindistan’da ofislerimiz mevcuttur.

  • Etiketler:


  • 04/4/20 10:52 PM